İzmir Kedi Kısırlaştırma Fiyat Listesi

Kısırlaştırma Fiyatları

Soru: İzmir de yaşıyorum ve dişi kedimi kısırlaştırmak istiyorum. Kısırlaştırma fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz? ( Zeynep A. )

Dişi-Kedi-Kısırlaştırma
Kedi Kısırştırma

Cevap: Zeynep hanım, İzmir Veteriner Hekimler Odasının alt sınır fiyat tarifesine göre ovariohisterektomi ( kısırlaştırma ) operasyonu için belirlenen ücret 330 TL'dir. Ayrıca ek olarak obezite durumunda 65 TL, erken gebelikte ise 90 TL alınmaktadır.
İzmir bölgesinde yaşayan kedi ya da köpeğini özel veteriner hekimler tarafından kısırlaştırmak isteyenler için alt fiyat listesi şu şekildedir:

2016 Yılı Veteriner Hekim Ücret Tarifesi-İzmir

İzmir Kısırlaştırma Fiyatları
Erkek Kedi Ve Köpekler İçin Kısırlaştırma Fiyatı

İzmir-Dişi-Kedi-Kısırlaştırma-Fiyatları
Dişi Kedi Ve Köpekler İçin Kısırlaştırma Fiyatı
Not: Dişi-Erkek kedi ya da  köpeğinizi kısırlaştırmak istiyorsanız bu fiyatların sadece izmir bölgesini kapsadığını unutmayınız.
Değerlendirme:

Yorum Gönderme

3 Yorumlar

 1. Arkadaşlar kedi ya da köpeğinizi kısırlaştırmak istiyorsanız iyi bir hekimle çalışmalısınız. Zira cerrahi operasyon sonrası oluşabilecek komplikasyonları önleme maksadı ile vermiş olduğunuz çaba boşuna gidebilir. Fiyat bence en son düşüneceğiniz şey olmalı..

  YanıtlayınSil
 2. Zeynep Yorulmaz21 Eylül 2016 22:57

  Diğer bölgelerde yapılan kısırlaştırma fiyatları değişiyor mu ? Veteriner Hekimler Odası bir fiyat belirlemişse bu bölge bölge değişir mi ?

  YanıtlayınSil
 3. Zeynep hanım, Veteriner KLinikleri özel kliniklerdir. Veteriner hekimler odasının belirlemiş olduğu fiyatlar alt limit uygulamasıdır. O limitin altında alamazlar.

  YanıtlayınSil