26 May 2016

Verimli Hayvancılıkta Olmazsa Olmazlar

Verimli bir hayvancılık yapmak istiyorsanız eski yöntemleri bırakmalısınız. Çünkü bu yöntemler hayvancılığı ileriye değil geriye götürecek yöntemlerdir. Yeni gelişen teknolojiye ayak uydurmazsanız işletmenizde karlılıktan bahsedemezsiniz.  O yüzden Büyükbaş Hayvancılıkta Buzağı, Dana Ve Düve Bakımı ile ilgili oluşturulmuş ''Verimli Hayvancılıkta Olmazsa Olmaz'' adlı sayfamızın tarımsal eğitim videosunu izlemenizi tavsiye ediyoruz. İki bölümden oluşan bu videoda merak edilen bir çok soruya cevap verilmektedir.
Verimli-Hayvancılık
Simental İnek

Buzağı, Dana Ve Düve Bakımı 1. Bölüm:
Buzağı, Dana Ve Düve Bakımı 2. Bölüm:

Verimli Hayvancılıkta Olmazsa Olmazlar adlı sayfamızın sonuna geldiniz. Geliştirdiğiniz ya da işletmede karlılığı artıran yöntemlerle alakalı tecrübelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

Geri
ileri

Veteriner Hekim 'ın Youtube Kanalına ABONE Ol

Evcil hayvan sahiplerine, büyükbaş ve küçükbaş yetiştiriciliği yapan ziyaretçilerimize google aramalarında en çok merak ettikleri konularla ilgili bilgileri sayfamda bulabilirsiniz. Veteriner Hekim Abdullah ŞAH

2 yorum:

  1. Hayvancılık yapıyorsanız kesinlikle izlemelisiniz. Teşekkür ederiz veteriner arkadaşlar.

    YanıtlayınSil
  2. Çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Bu imkanı sunduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ara da hayvan yetiştiricileri iyi süt veren inek alırken de kandırılıyorlar. Sitenizde bulunan iyi süt veren inek nasıl anlaşılır başlıklı yazınızı okumalarını tavsiye ederim.

    YanıtlayınSil