inek Alim Satimi Simental Hayvan Satisi

İnek Alım-Satım Sayfası

Hayvancılıkta çok önemli bir yer işgal eden simental ineklerinin fiyatları, satışı yapan kişilere veya işletmelere göre değişir. Biz burada inek-boğa-düve-buzağı alım veya satımı yapmak isteyenleri bir araya toplamak için ilanlarını kolayca yayımlayabileceği bir sayfa oluşturduk..İnek satışı yapmak istiyorsanız ya da inek almak istiyorsanız ilan bırakabilirsiniz..İlanınız aynı gün içerisinde yayınlanacaktır.

Simental Fiyatları
Hayvan Alım Satımı


Nasıl Hayvan Alımı-Satımı İle İlgili İlan Bırakabilirsiniz?
Bu işlem çok basittir. İster facebook sayfasından isterseniz yorum kısmından gerekli açıklamanızı yaparak ilanınızı kolayca bırakabilirsiniz. Aynı gün içerisinde ilanınız incelemeye alınacak ve admin tarafından sıkıntı görülmediği taktirde yayınlanacaktır.

İlan Kuralları:

1-Veterinerhekimligi.com ilan bırakan kişi ya da işletmeleri tanımaz.
2-Veterinerhekimligi.com ilan bırakan kişi ya da işletme sahiplerinin bıraktığı telefon numarasını dilerlerse saklı tutar.
3-Veterinerhekimligi.com inek alım satımı yapan kişiler arasında olası doğacak olumlu-olumsuz hukuki sorumluğu kabul etmez.
4-Veterinerhekimligi.com sadece vatandaşların birbirleri ile iletişimini kolaylaştırma maksadı ile bu sayfayı oluşturmuştur.

Not: Yorum Kısmına hayvan alımı ya da satışı ile ilgili ilan bırakacak kişiler, vatandaşların en hızlı şekilde ulaşabilecekleri gerekli açıklamaları yapınız.


Yorum Yapmak İster Misiniz?

6 komentar