Veteriner Hekimlerin Ocak 2017 Maaşları

2017 Ocak İtibari ile Veteriner Hekimlerin Bölgelere Göre Maaş Listesi

Veteriner Hekimlerin Maaşı
Veteriner Hekim Maaş Listesi

*Aile yardımı bakımından, ilgililerin bekar (veya eşi çalışan) ve çocuksuz olduğu varsayılmıştır. *Asgari geçim indirimi bakımından, bekar (veya eşi çalışan) ve çocuksuz personel için 2016 yılında geçerli olan tutar kullanılmıştır. 
*Döner sermayeden yararlananlar için, sabit döner sermaye ödemeleri (net ek ödeme miktarı kadar) hesaplamaya dahil edilmiş. 
*Bireysel emeklilik primi kesintisi hesaplamaya dahil edilmemiştir. 
*Arazi ve büyük proje tazminatı ödemeleri dikkate alınmamıştır. 
*Sendika aidatı ve toplu sözleşme ikramiyesi ödemesi dikkate alınmamıştır. 
*Tabloda hizmet süresi 8 yıldan az gösterilenlerin, 30.09.2008 tarihinden sonra işe girmiş oldukları varsayılmıştır. 
*Tabloda, hizmet süreleri itibariyle ulaşılabilecek derece/kademeler tahmini olarak kullanılmıştır.

Ayrıca : 

2017 AGİ tutarları belirlenmediğinden, aylık net maaşlar aşağıdaki rakamlardan 5-10 TL kadar fazla olabilir..Kamuda çalışan Veteriner Hekimlerin maaş listesini okudunuz.. 1 den 7 ye kadar ayrılmış olan bölgelere hangi illerin girdiğini görmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
Değerlendirme:

Yorum Gönderme

2 Yorumlar

 1. Veteriner Hekim Remzi28 Kasım 2016 23:45

  Veteriner Hekim arkadaşların bu maaşlara çalışıyor olması çok komik. Siz toplumun sağlığı için bütün riskleri göze alırken komik rakamlarda çalıştırılmanız ve buna katlanıyor olmanız gerekten üzücü .. Veteriner Hekim arkadaşlara sesleniyorum kendi potansiyelinizin farkına varın lütfen. Sizler Hekimsiniz ve Hekim olarak değerlendirilmelisiniz. Ve bu standartlar asla kabul edilecek bir maaş değildir.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Veteriner Hekim Musa29 Aralık 2016 05:19

   Remzi bey, Veteriner Hekimler ne kamu da ne de serbest piyasa da birlik ve beraberliği ne yazık ki sağlayamamaktadır. Hal böyle olunca bu söylediklerini ne dikkate alan birileri ne de itiraz edecek birilerini yanınızda bulabilirsiniz.

   Sil