Dişi Kedim Kızgınlığa Girmiyor / Kedilerde Kızgınlık Dönemi

Dişi Kedim Kızgınlığa Girmiyor!

Merhaba pati dostum, kanalıma hoş geldin..Bu videoda seninle evlilik çağına gelmiş ama kızgınlığı bir türlü gelmemiş dişi kediler hakkında konuşmak istiyorum. Neden bu konuyu konuşmak istiyorum çünkü artık anane olup torun sevmek isteyenlerin dilinden kurtulamıyorum.

Her ne kadar sağa sola sürtünmeyen, penceren kaçma girişiminde bulunmayan, etrafa idrar bırakmayan, bağırıp gece sizi yatağınızdan kaldırmayan bir kediye sahip olduğunuz için çok mutlu olmanız gerekir desem de inandırıcı olamıyorum..

Bu yüzden bu video da dişi kedileri kızgınlığa getirme yollarında bahsedeceğim..Erkek kediler zaten her dönem kızgın oldukları için onlardan bu dönemde bahsetmek istemiyorum. Ama talep olursa ona yönelik video da hazırlarım..

Bu Anane olma sevdasıyla yanıp tutuşan pati dostlarından birisi de Zeynep hanım.Zeynep hanımın altta gördüğünüz gibi scottish fold kedisi var. İsmi gümüş. 14 aylık tatlı bir kedi..Gümüş Piyasadaki en pahalı mamalarla besleniyor. Ara da multivitaminler ve ödül mamaları ile şımartılıyor. Fakat gümüş Zeynep hanımı bir türlü şımartmadığı için Zeynep hanım her anane gibi biraz ona kızgın..Dedim ki; gümüş, damat adayını beğenmemiş olabilir? Israrcı olmayalım, belki evde sizinle çok mutlu. Gelinlik giymek istemiyordur zamana bırakalım Hemen bana bu yakışıklı damadın fotoğrafını gönderdi.Damadı görünce bende bu söylemimden vaz geçmek zorunda kaldım..Pati dostum, seninde bir dişi kedin var ve kızgınlığa gelmiyorsa yapman gereken çok ama çok basit  önemli 3 şey var. Bunlardan 1.si gün ışığını artırmak. Yıl boyunca 12sa gündüz ışığına 12 saat ise gece karanlığına maruz kalan dişi kedilerin çok daha fazla kızgınlık geçirmesini, Yine ışık süresinin 10,5 saati geçmesi durumunda ise sexual aktivitenin başlaması bekleriz.. Bu yüzden, eviniz karanlıksa, perdeleri açmanız ve kedinize güneş ışığı aldırmanız, dışarı çıkarmanız çok önemlidir.

2.si kedinizin bel bölgesinin sürekli okşanması. Ne kadar çok burnuna vurmayı sevsek de kızgınlık dönemini artırmak istiyorsak sevgi şeklimizi biraz değiştirmemiz gerekir. Bu noktada dediğim gibi devamlı bel bölgesini sevmeye çalışın..Her dokunuşunuz cinsel aktivitenin artmasına yardımcı olacaktır.

3.sü ise havuç yedirmek.Ya da taze sıkılmış suyunu içirmek. Unutmayın, her yedirdiğiniz gıdanın kendine özgü fonksiyonel bir tarafı vardır. Yeter ki yedirme amacını bilin. Ve iyi bir şekilde gözlemleyin. Bakın kısa sürede kedinizde neler değişecek, görün!

Pati dostum; havuç hareketli sperm sayısını ve amniyon sıvısını artırır, iktidarsızlığı önler ve sex hormonlarını aktive eder. En önemlisi de cinsel dürtüyü artırıcı bir özelliği vardır. Bunu dişi ya da erkek kedine yedirdiğinde müthiş değişimi kısa sürede görürsün..

Bu değişimi görenlerden bir tanesi de Zeynep hanım. Ben havuç kürünü tavsiye ettikten sonra havucu 2 gün boyunca rendeleyerek mamasına karıştırdı ve belini okşadı. Ve kısa sürede değişimi gördü ve bana teşekkür mesajı yazdı.

Attığı videoyu senle paylaşmak istiyorum..(Ekrana görüntüsü gelir) Gümüş'ün bu duruşuna lordoz pozisyonu denir.Bu pozisyon genel itibari ile erkeğin kabulüne işarettir. Ve Lordoz pozisyonunda kuyruğun yana atıldığını görürsün.

Kedilerde Kızgınlık Dönemi Belirtileri

Pati dostum ; bir dişi kedinin kızgınlıkta olduğunu şöyle anlarsın:

1- Eşyalara ya da size karşı sürtünmeleri artar.

2-Yerde yuvarlanma hareketini sıklıkla yapmaya başlar.

3-Ekranda gördüğünüz lordoz pozisyonunu alır ve kuyruğunu yana atar.

4-Ön bacakları yere çöker ve arka bacaklarının üzerinde durur.

5-Çiftleşeceği erkeğin üzerine çıkmasına izin verir.

Bu saydığım bulguları görüyorsan artık anane olmaya hazırsın demektir :)Geçmiş olsun. Pati dostum dişi kedin kızgınlığa gelmiyorsa vermiş olduğum tavsiyeleri uygulayıp bana geri dönüş yapar mısın? Sonuçlarını senden de dinlemek isterim. Kendine iyi bak. Sağlıcakla Mutlu Kal.

Değerlendirme:

Yorum Gönderme

0 Yorumlar